MEEDIAKAJASTUS:

Jazzkaar: Muusika, mis paneb herned kasvama

/…Emotsiooni kujunemine käib umbes samamoodi nagu taime kasvamine seemnest. Seeme kukub mulda ja jääb ootama, mis temast saab. Siis on hoolast aednikku tarvis – küll tema hoolitseb selle eest, mis tarvis. Annab vett ja valgust, väetist ka kui vaja. Kitarrimuusika öö pakkus omalt poolt kõik, mis kitarrimuusikahuvilisel kuulajal emotsioonide virgutamiseks tarvis oleks võinud olla.
Ain Aganal ja Oleg Pissarenkol tuli aednikutöö väga hoolitsevalt välja. Üks rohis, teine kastis ja vastupidi. Süda sai lilli täis. Lisaplussi andis mängijate vaba suhtlemine publikuga ning sõbralikud kommentaarid lugude vahel. Kui juba inimkõrvale mõjus see kontsert rahustava ja tehniliselt hästiviimistletud iluelamusena, mida oli lausa lust nautida, siis päris herned oleks see muusika kindla peale ka õitsema ja kaunu kandma innustanud. Jah, kui ma hernes oleksin olnud, küllap siis oleksin sellise kauni, harmoonilise ja esinejate koostöös hästisobituva kitarrimuusika peale nobedasti oma kasvusid päikese poole sirutama kibelenud. Nii ma mõtlesin. Ja mõtlen praegu ka. Eks neid katseid ole ju tehtud, et taimedele on muusikat mängitud ja siis vaadatud, kuidas nende kasvutempo muutub. Tea, kas peaks õige Agana-Pissarenko kitarrimuusikaga herneste peal proovi tegema? Tulemus tundub paljulubav…/
Mari Hiiemäe (Jazzkaar.ee, 03. mai 2010)

TELLI OLEG PISSARENKO UUDISED OTSE E-POSTKASTI!

 

Liitu Oleg Pissarenko infolistiga, et saada värskeid uudiseid tulevaste kontsertide kohta. Samuti oled nii alati kursis eksklusiivsete sõbrapakkumiste ja eriteadaannetega.

Infokiri ilmub uudiste ja pakkumistega samas rütmis, kuid mitte tihedamini kui kaks korda kuus.

Aitäh! Olete edukalt tellinud Oleg Pissarenko uudised!

Pin It on Pinterest