14. detsembril kell 18.00
Tartu Uues Teatris

OLEG PISSARENKO BAND
“Eriline tavaline”

Oleg Pissarenko – kitarrid
Raun Juurikas – klahvpillid
Mihkel Mälgand – bassid
Ahto Abner – löökriistad

Juba tükil ajal pole Oleg Pissarenko Band (OP-Band) Tartu publikuga kohtunud. Nüüd, 3. advendi õhtul, kutsub kollektiiv kuulajaid heli- ja mõtterännakule, et tabada olemise ja kulgemise hoovusi. Kontserdi pealkiri “Eriline tavaline” sümboliseerib elu mitmetahulisust ja suhtelisust, apelleerides laialt levinud mõttemustritele ning on ühtlasi ka albumil “Kes Sa Oled” ilmunud loo pealkiri. ERRi aasta muusik 2013 tiitliga pärjatud kitarristi instrumentaalansambli koosseis on püsinud muutumatuna juba 10 aastat. Koos Raun Juurikase, Mihkel Mälgandi ja Ahto Abneriga loob Pissarenko oma maailma, esteetilise miniuniversumi, millest sünnib maagia.

Muusika, mis kõlama hakkab, on kantud soojadest ja helgetest energiatest, toetudes jazzi avatusele, kuid olles vaba eelarvamustest ja enesetõestuse taotlustest. OP-Bandi heliversum pole jazz selle klassikalises mõttes. Essentsist kumab nii 70-ndate instrumentaalrokki, post-punk’i elemente kui ka sügavalt meditatiivset maailma. Harmooniline ja voolav muusika võib transformeeruda ühel hetkel gruuvikaks ja intensiivseks eneseväljenduseks, leides lõpuks ikkagi tee rahu ja rõõmu seisundisse. Kasutatud helide vaoshoitus ei takista väljendamast eredaid emotsioone, tabades kuulajat iga heliga otse südamesse.

Kriitikud on OP-Bandi muusikat kirjeldanud kui „aegamisi õidepuhkev rõõm”, „light-nirvana”, „läbipaistev jazz” ja „midagi enamat kui muusika”.
Kollektiiv on välja andnud 4 albumit: “The Book’s Burning”, “Valguse värvid”, live – salvestis “Prii lapse ilm” ja “Kes Sa Oled”. 2015. aasta kevadel on oodata uut – järjekorras viiendat – helialbumit.

Liitu FB sündmusega siin: www.facebook.com/events/eriline-tavaline/
Piletid:  8€ ja 6€ / saadaval Piletilevis ja kohapeal.

 

TELLI OLEG PISSARENKO UUDISED OTSE E-POSTKASTI!

 

Liitu Oleg Pissarenko infolistiga, et saada värskeid uudiseid tulevaste kontsertide kohta. Samuti oled nii alati kursis eksklusiivsete sõbrapakkumiste ja eriteadaannetega.

Infokiri ilmub uudiste ja pakkumistega samas rütmis, kuid mitte tihedamini kui kaks korda kuus.

Aitäh! Olete edukalt tellinud Oleg Pissarenko uudised!

Pin It on Pinterest