Oleg-Onneleid

Foto: Anni Õnneleid

28.12.2016 kell 19.00
Eesti Rahva Muuseumi Hurda saalis

„Lugusid sellest, mis on päriselt juhtunud”
Oleg Pissarenko – kitarr & lood

Pilet: Pay What You Want ehk maksa, palju õigeks pead.

 

“Olen juba pikemat aega tegelenud uue soolokava lihvimisega, kus mängin kitarri ja arutlen lugude vahel enda jaoks olulistel teemadel. Kava on vaikne, intiimne ja isiklik, kõik lood on seotud mulle lähedaste inimeste või elu tähtsate sündmustega. Usun, et igaüks võib seda muusikat kuulates tabada seoseid oma isikliku elu oluliste nähtustega. Ametlikku pealkirja pole ma veel välja mõelnud, aga praegu sõnastan selle umbes nii – „Lugusid sellest, mis on päriselt juhtunud”.

Osa lugusid on täiesti uued. Teine osa on minu esimestelt hästiunustatud plaatidelt üles korjatud palad, mida tahan nüüd juba suurema elukogemusega ja veidi teistsuguse kõlaga mängides esitada.

Alustan kontserdiga linnas, kuhu tee mind ligi 12 aastat tagasi tõi ja kus on palju päriselt juhtunud – Tartus. Kontsert ERMi uues hoones – Hurda saalis – toimub 28. detsembril algusega 19.00.

Piletihinda ei oska ma Sinult küsida, pigem teeme nii, et tule kontserdile ning maksa nii palju kui õigeks ja võimalikuks pead! Teisisõnu kehtib sel korral mujal maailmas laialt levinud süsteem “Pay What You Want”.
Oled väga oodatud!

Kohtumiseni!”

Oleg Pissarenko

 

Vaata ka: https://www.facebook.com/events/171487346652830/

TELLI OLEG PISSARENKO UUDISED OTSE E-POSTKASTI!

 

Liitu Oleg Pissarenko infolistiga, et saada värskeid uudiseid tulevaste kontsertide kohta. Samuti oled nii alati kursis eksklusiivsete sõbrapakkumiste ja eriteadaannetega.

Infokiri ilmub uudiste ja pakkumistega samas rütmis, kuid mitte tihedamini kui kaks korda kuus.

Aitäh! Olete edukalt tellinud Oleg Pissarenko uudised!

Pin It on Pinterest