OP soolo poster

Oleg Pissarenko soolokontsert Tallinnas

29.03.2017 kell 19.00
Vene Kultuurikeskuses, Tallinnas

„Lugusid sellest, mis on päriselt juhtunud”
Oleg Pissarenko – kitarr & lood

*****

Olen juba pikemat aega tegelenud uue soolokava lihvimisega, kus mängin kitarri ja arutlen lugude vahel enda jaoks olulistel teemadel. Kava on vaikne, intiimne ja isiklik, kõik lood on seotud mulle lähedaste inimeste või elu tähtsate sündmustega. Usun, et igaüks võib seda muusikat kuulates tabada seoseid oma isikliku elu oluliste nähtustega.

Enne Eesti Rahva Muuseumis antud sarja esimest soolokontserti möödunud aasta detsembris ei osanud ma kavale veel ametlikku pealkirja anda ja sõnastasin selle tol korral – „Lugusid sellest, mis on päriselt juhtunud”. Nüüd on see saanud ka nii öelda „ametlikuks” pealkirjaks.

Osa lugusid on täiesti uued. Teine osa on minu esimestelt hästiunustatud plaatidelt üles korjatud palad, mida tahan nüüd juba suurema elukogemusega ja veidi teistsuguse kõlaga mängides esitada.

Sel korral jõuan kontserdiga Tallinna, kus eelmisel kevadel toimus minu Nordea Kontserdimaja suur kontsert pealkirjaga „Päriselt”. Nüüd, aasta hiljem, olen taas siin ja kutsun Sind soolokontserdile, mis toimub 29. märtsil algusega 19.00 Vene Kultuurikeskuses. Päriselt!

Kohtumiseni!

Oleg Pissarenko

*****

Piletid saadaval Piletilevis.
Liitu FB sündmusega ja kutsu ka sõpru: www.facebook.com/event

TELLI OLEG PISSARENKO UUDISED OTSE E-POSTKASTI!

 

Liitu Oleg Pissarenko infolistiga, et saada värskeid uudiseid tulevaste kontsertide kohta. Samuti oled nii alati kursis eksklusiivsete sõbrapakkumiste ja eriteadaannetega.

Infokiri ilmub uudiste ja pakkumistega samas rütmis, kuid mitte tihedamini kui kaks korda kuus.

Aitäh! Olete edukalt tellinud Oleg Pissarenko uudised!

Pin It on Pinterest