Kasutus- ja müügitingimused

OLEGPISSARENKO.COM VEEBIPOE kasutamisel nõustute veebilehe kasutus- ja müügitingimustega, mis on ühtlasi Teie ja Pissarenko Productions OÜ vahelise ostu-müügilepingu tingimused.

 

1. ÜLDISED TINGIMUSED

1.1 Veebipoe OLEGPISSARENKO.COM (edaspidi: Veebipood) omanik ja kauba müüja on Pissarenko Productions OÜ (registrikood 12690777), asukohaga Tähe 69-5, 50107 Tartu, Eesti, e-posti aadress shop@olegpissarenko.com  (edaspidi: „OPMusic“ või „meie“); Veebipoega seotud küsimustes palun pöörduge Pissarenko Productions OÜ poole klienditoe telefonil +372 5254595 (E-N 10-14) või e-posti aadressil shop@olegpissarenko.com

1.2 Käesolevad Veebipoe kasutus- ja müügitingimused (edaspidi: Müügitingimused) kehtivad meie Veebipoest internetiaadressil www.olegpissarenko.com kaupade ostmisel.

1.3. Kauba ostu tehingule kohalduvad ostu toimumise hetkel kehtivaid Müügitingimused, mis on avaldatud ja kättesaadavad Veebipoe veebilehel.

1.4. Jätame endale õiguse igal ajal ja ette teatamata muuta Müügitingimusi, hindu, toodete kirjeldusi, transpordi tingimusi ning muud Veebipoes avaldatud infot.

 

2. KAUBA- JA HINNAINFO

2.1. Kauba kirjeldus ja muu teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2.2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

2.3. Hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest. Võimalik kauba kättetoimetamise tasu sõltub saadetise aadressist ning valitud kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Teile tellimuse vormistamisel.

2.4. Kupongi olemasolul arvutatakse toote allahindlus ja toote uus hind peale kupongi sisestamist ostukorvis.

 

3. TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1. Kauba tellimiseks palun täpsusta soovitud toodete kogused või muud valitavad parameetrid ja lisa tooted ostukorvi.

3.2. Tellimuse vormistamiseks palun sisenege ostukorvi ning vajutage nuppu “Mine maksma”. Kasutame Maksekeskuse mugavat keskkonda Simple Checkout, kus saab kiirelt tellimuse vormistada. Täitke tellija andmed, valige sobiv toodete kättesaamiskoht ning makseviis. Seejärel on kuvatud tellimuse ja transpordi kogumaksumus, mille saate tasuda vajutades nupule “Maksan”. Eelnevalt kinnitage palun müügitingimustega nõusolek, märkides linnukesed vastavatesse kastidesse. Tellimuse andmete lisamisel olge palun hoolikas, sest ekslike andmete tõttu ei pruugi olla võimalik kauba eest tasumine või tellimuse kättetoimetamine.

3.3. Meievaheline kauba ostu-müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest läbi Maksekeskuse terminali Veebipoe kontole.

3.4. Teatise tellimuse staatuse ja kinnituse kohta saadame Teile Veebipoe kaudu Teie poolt määratud e-posti aadressile.

3.5. Anname endast parima, et Veebipoes esilolevad kaubad on laos olemas, kuid me ei saa välistada, et erandjuhtudel kas kauba lõppemise või tellimuse vormistamisel esinenud tehniliste vigade tõttu või muul olulisel põhjustel ei ole meil võimalik Teie tellimust täita. Kui ülalkirjeldatud juhtumitel, ei ole meil võimalik tellitud kaupa Teile saata, teavitame sellest Teid esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh võimalikud kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

4. TASUMINE

4.1. Veebipoes tehtud tellimuste eest tasutakse 100% ettemaksuna.

4.2. Ostu eest on Teil võimalik tasuda Veebipoes kirjeldatud ja maksekeskkonnas osundatud viisidel.

4.3. Tellimuse esitamise ning tasumise järgselt saadetakse Kliendile e-posti teel tellimuse kinnitus, kauba kättetoimetamisel lisatakse saadetisele tellija soovi korral arve.

 

5. KOHALETOIMETAMINE

5.1. Kaupade kohaletoimetamisel kasutame reeglina Omniva ja Itella SmartPost teenuseid. Saadame kaupu üle kogu Eesti. Kui soovid kasutada Veebipoes mittepakutavat kohaletoimetamise viisi, siis palun võta meiega ühendust shop@olegpissarenko.com

5.2. Kauba saatmiskulud sõltuvad saatmisviisist ja on kas Veebipoe või Teie kanda. Info saatmiskulude kohta on kuvatud tellimust tehes saatmisviisi juures.

5.3. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

 

6. TAGANEMISÕIGUS

6.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Teil võimalus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

6.2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

6.3. Taganemisõiguse kasutamiseks ja kauba tagastamiseks palume Teil täita tagastusavaldus ( lae alla siit ) ning saata see e-posti teel aadressile shop@olegpissarenko.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Tagastus aktsepteeritakse ainult koos täidetud taganemisavaldusega.

6.4. Tagastada võib ainult sellise kauba, mis on kahjustamata originaalpakendis ning on kasutamata ja rikkumata. Palun arvestage asjaoluga, et kasutatud ja rikutud kaup on meie jaoks väärtusetu, sest Veebipood müüb eranditult vaid uusi tooteid, mistõttu on meil õigus jätta rikutud või kasutatud kauba eest makstud tasud tagastamata.

6.5. Kaup tuleb tagastada avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või tuleb meile esitada tõend, mis näitab, et olete eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

6.6. Kauba tagastamisel tuleb Teil kanda kõik toote tagastamisega seotud otsesed kulud (mh. postiasutuse või kullerfirma võimalik hoiutasu), seda nii juhul kui olete kasutanud oma tagastusõigust kui ka juhul kui postiasutus või kullerfirma tagastab saadetise põhjusel, et Te pole sellele õigeaegselt järele tulnud või kui saadetise kohale toimetamine ei ole õnnestunud kullerfirmast olenemata põhjustel. Meil on õigus pidada nimetatud summad kinni Teile tagastatavatelt tasudelt. Defektse või vale toote tagastamisega seotud otseste kulude eest vastutame meie.

6.7. Tagastame Teile tagastatava kauba kättesaamisel kõik kauba eest makstud tasud (v.a. kullertasu) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, eeldusel, et oleme tellitud kauba tagasi saanud või olete esitanud meile tõendid, et olete asja tagasi saatnud ning et tagastatud kaup vastab punktis 6.4 kirjeldatud seisukorrale.

 

7. ÜMBERVAHETAMINE

7.1. Teil on võimalus vahetada tellitud toode ümber sama toote erineva suuruse vastu tasuta 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Selleks soovitame Teil meiega viivitamatult ühendust võtta, et võiksime soovitud toote Teile reserveerida, korraldada tasuta tagastus ning tagastage ümbervahetatav toode tavapärasel viisil kasutades selleks tagastusavalduse vormi. Soovitud toote saame Teile reserveerida kuni 7 päevaks, seega palume selle aja jooksul ümbervahetatav toode meile tagastada. Postitame Teile soovitud toote pärast ümbervahetatava toote meieni jõudmist, eeldusel et ümbervahetatav toode on jõudnud meieni reserveerimisaja jooksul või juhul, kui soovitud toode on laos olemas.

7.2. Punktis 6.1 kirjeldatud viisil ümbervahetamisel, peab ka ümbervahetatava toote seisund vastama punktis 6.4. kirjeldatule, vastasel korral on meil õigus jätta toode ümber vahetamata.

7.3. Juhul kui soovite tellitud toodet ümber vahetada mõne teise toote vastu, siis palun toimige selle toote ostmisel nagu tavaliselt veebipoest toote tellimisel ning tagastage meile mittesoovitav toode tavapärases korras.

 

8. PRETENSIOONIDE ESITAMISE ÕIGUS

8.1. Me vastutame Teile müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba Teile üleandmisest.

8.2. Palun teavitage meid toote mittevastavusest või puudustest koheselt, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul mittevastavusest teada saamisest, vastasel korral on meil õigus jätta Teie pretensioon aktsepteerimata.

8.3. Me ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud transpordi käigus meist olenemata põhjustel ning pärast ostetud toodete pakiautomaadist kättesaamist või postitöötaja või kulleri poolt üleandmist. Saadetise kulleriga või postkontorisse kohaletoimetamisel palume Teil pakendi vastuvõtmisel tuvastada selle seisukord ning juhul kui pakend on rikutud, sellest kohapeal kullerile või postitöötajale teatada ning nõuda pakendi avamist, et toodete seisukorda kontrollida. Juhul kui pakendi vigastuse tõttu on tellitud kaup rikutud, on Teil on õigus jätta saadetis vastu võtmata. Palun teavitage meid viivitamatult transpordi käigus rikutud kaubast e-posti aadressile shop@olegpissarenko.com

8.4. Oma pretensiooni saate esitada e-posti aadressile shop@olegpissarenko.com

8.5. Kui tellitud toodetel on puudused, mille eest meie vastutame, siis me kas asendame puudustega toote või kui see pole võimalik, tagastame Teile kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

 

9. PRIVAATSUSPOLIITIKA

9.1. Veebipoe kasutamisega annate selge ja teadliku nõusoleku Pissarenko Productions OÜ-le enda isikuandmete töötlemiseks meie Privaatsuspoliitika tingimustes kirjeldatud viisil.

9.2. Pissarenko Productions OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad Privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

 

10. AUTORIKAITSE JA INTELLEKTUAALNE OMAND

10.1. Veebilehel OLEGPISSARENKO.COM kasutatud muusika, videod, fotod, graafika, tekstid, veebilehe kujundus ja muu intellektuaalne omand on kaitstud Autoriõiguse seaduse ja muude sellekohaste Eesti Vabariigi seaduste ning rahvusvaheliste konventsioonidega. Kaitstud on nii veebilehe struktuur kui ka selle sisu, sh. tõlked ja elektroonilises vormis salvestatud failid. Nimetatud kujutiste, tekstide ja muu intellektuaalse omandi kasutamiseks vajaliku kirjaliku nõusoleku saamiseks palume pöörduda Pissarenko Productions OÜ poole kirjutades e-posti aadressil info@olegpissarenko.com

 

11. VAIDLUSTE LAHENDAMINE

11.1. Meile on väga tähtis, et Teie kogemused meie Veebipoe kasutamisel ja sealt ostude sooritamisel oleks vaid positiivsed, seega on meile ka Teie põhjendatult kriitiline tagasiside tervitatav, millest palun andke meile teada e-kirja aadressile shop@olegpissarenko.com

11.2. Soovime lahendada kõik Teie mured eelkõige üksteise mõistmise vaimus ja suhtlemise teel, aga kui me ei suuda erimeelsusi lahendada kokkuleppel, siis on Teil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada järgneval internetiaadressil tarbijakaitseamet.ee/tarbijavaidluste-komisjon. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Samuti võite Te ka pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole, juurepääs järgneval internetiaadressil webgate.ec.europa.eu.

 

TELLI OLEG PISSARENKO UUDISED OTSE E-POSTKASTI!

 

Liitu Oleg Pissarenko infolistiga, et saada värskeid uudiseid tulevaste kontsertide kohta. Samuti oled nii alati kursis eksklusiivsete sõbrapakkumiste ja eriteadaannetega.

Infokiri ilmub uudiste ja pakkumistega samas rütmis, kuid mitte tihedamini kui kaks korda kuus.

Aitäh! Olete edukalt tellinud Oleg Pissarenko uudised!

Pin It on Pinterest

Share This