Privaatsuspoliitika

OLEGPISSARENKO.COM VEEBIPOE kasutamisega annate selge ja teadliku nõusoleku Pissarenko Productions OÜ-le enda isikuandmete töötlemiseks käesolevates tingimustes kirjeldatud viisil.

 

ANDMEKAITSE

PISSARENKO PRODUCTIONS OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

 

ISIKUANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Isikuandmed on andmed, mida PISSARENKO PRODUCTIONS OÜ kogub üksikisikuga sõlmitud ostu-müügilepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.

Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:
• e-poest tellimuse vormistamisel (ees- ja perenimi, telefoninumber, e-posti aadress, postiindeks, pangarekvisiidid ja vajadusel täpne postiaadress või muu täpsustav info)
• olegpissarenko.com uudiskirja tellimisel (ees- ja perenimi ning e-posti aadress)
• läbi kodulehe kontaktivormi saadetud kirjade saatmisel (ees- ja perenimi ning e-posti aadress)

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente ka PISSARENKO PRODUCTIONS OÜ uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Saadame Teile uudiskirju vaid juhul, kui olete selleks nõusoleku andnud ning Teil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest teavitustest sündmuste ja toodete kohta, andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides uudiskirjas toodud juhiseid.

 

ISIKUANDMETE TURVALISUS

Teie isikuandmete turvalisus on PISSARENKO PRODUCTIONS OÜ poolt tagatud kõigi seadusest tulenevate meetmetega (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) ning me ei edasta Teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud posti- või kullerteenust pakkuvale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik kauba Teile kättetoimetamiseks ja seadusega ettenähtud juhtudel.

Kõiki PISSARENKO PRODUCTIONS OÜ e-poe külastamise, uudiskirja tellimise  ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ostu eest tasumine toimub läbi Maksekeskuse terminali või Paypal’i kaudu, mis tagavad Teie isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. PISSARENKO PRODUCTIONS OÜ-l puudub juurdepääs Teie konfidentsiaalsetele pangaandmetele.

 

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

Meie veebisaiti kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, mille kohta ilmub märge privaatsuspoliitika lehekülje päisesse.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil shop@olegpissarenko.com

 

 

TELLI OP MUSIC UUDISED OTSE E-POSTKASTI!

 

Liitu OP Music infolistiga, et saada värskeid uudiseid tulevaste kontsertide kohta. Samuti oled nii alati kursis eksklusiivsete sõbrapakkumiste ja eriteadaannetega.

Infokiri ilmub uudiste ja pakkumistega samas rütmis, kuid mitte tihedamini kui kaks korda kuus.

Aitäh! Olete edukalt tellinud OP Muusika uudised!

Pin It on Pinterest

Share This